Ukrainas bēgļu atbalstam izveidota labdarības organizāciju karte

Lai palīdzētu cilvēkiem no Ukrainas vieglāk iegūt apģērbu, apavus, mēbeles, sadzīves tehniku, bērnu preces un citas lietas, kas nepieciešamas iedzīves veidošanai Latvijā, un tiem, kuri vēlas šīs lietas ziedot, kustība “Gribu palīdzēt bēgļiem” kopā ar labdarības organizācijām ir izveidojusi karti www.palidzibaskarte.lv.

Šobrīd Labdarības organizāciju kartē pieejama informācija par vairāk nekā 65 vietām visā Latvijā, kur pieejama dažāda veida palīdzība. Katrai palīdzības saņemšanas vietai norādīta tās atrašanās vieta, kādas lietas tur var saņemt/ziedot, darba laiks, kontakti, informācija, vai nepieciešams iepriekš pieteikt savu apmeklējumu. Jau tuvākajā laikā karte būs pieejama ne tikai latviešu, bet arī ukraiņu, krievu un angļu valodās.

Kustība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina informēt par organizācijām, kuras šajā kartē vēl nav, rakstot gribupalidzetbegliem@gmail.com. Lapu ir aicināts izmantot ikviens cilvēks Latvijā, kuram ir nepieciešama palīdzība vai kurš vēlas ziedot.

Karti izveidot palīdzēja Deliverty komanda, kas tapa TechChill #HackforUkraine hakatona laikā.

Aktuālajai informācijai par šo iniciatīvu un citu nepieciešamo atbalstu iespējams sekot līdzi www.palidziukrainai.lv, kā arī Facebook  grupā: https://www.facebook.com/groups/www.gribupalidzetbegliem.lv. Sazināties ar kustību “Gribu palīdzēt bēgļiem” var, rakstot uz gribupalidzetbegliem@gmail.com.

Kustības „Gribu palīdzēt bēgļiem” mērķis ir sniegt praktisku, tūlītēju un brīvprātīgu palīdzību patvēruma meklētājiem, bēgļiem un starptautiskās aizsardzības saņēmējiem, vienlaikus veicinot šo cilvēku integrāciju Latvijā. “Gribu palīdzēt bēgļiem” ziedojumu konts: LV24HABA0551041611130.

🇺🇦 Сайт https://www.kartadopomogy.lv/ створений, щоб допомогти об’єднати тих, хто хоче пожертвувати одяг, взуття, меблі, побутову техніку, дитячі товари тощо, і тих, хто потребує цієї допомоги. У ньому міститься інформація про більш ніж 110 місць у Латвії, де можна пожертвувати або отримати необхідні речі.

🇬🇧 In order to bring together an interactive map, those who want to donate clothes, shoes, furniture, household appliances, children’s goods, etc., and those who need this help https://www.kartadopomogy.lv has been made. It provides information on more than 110 places in Latvia, where you can donate or receive the things and help you need.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: