Īstenotās iniciatīvas

Aktīvas brīvprātīgo komandas izveide

2020. gada maijs līdz oktobris “Gribu palīdzēt bēgļiem” sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu no 2020. gada 1. maija līdz 2020. gada 31. oktobrim īstenoja projektu “GPB Brīvprātīgo komandas izveide”. Projekta mērķis bija izveidot aktīvu brīvprātīgo komandu 13 cilvēku sastāvā un izstrādāt brīvprātīgā darba pamatprogrammu, saskaņā ar kuru brīvprātīgie iesaistīsies GPB darbā un palīdz īstenot organizācijas mērķus.Continue reading “Aktīvas brīvprātīgo komandas izveide”

Atbalsts starptautiskās aizsardzības saņēmējiem sadarbībā ar UNHCR

2019. gada septembris līdz 2020. gada decembris “Gribu palīdzēt bēgļiem” sadarbībā ar ANO Bēgļu aģentūras pārstāvniecību Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs īsteno projektu starptautiskās aizsardzības saņēmēju atbalstam “Supporting refugees integration through Latvian grassroots refugee-inclusion groups”. Ar projekta atbalstu kustība “Gribu palīdzēt bēgļiem” sniedz palīdzību starptautiskās palīdzības saņēmējiem, kuri ir atgriezušies Latvijā vai kuriem ir beidzies valsts nodrošinātais integrācijasContinue reading “Atbalsts starptautiskās aizsardzības saņēmējiem sadarbībā ar UNHCR”

Aicinājums uzņemt Latvijā bēgļus no Grieķijas salām

2020. gada septembris   2020. gada 17. septembrī, astoņas nevalstiskās organizācijas pēc kustības “Gribu palīdzēt bēgļiem” iniciatīvas nosūtīja iekšlietu ministram Sandim Ģirģenam vēstuli ar aicinājumu uzņemt Latvijā patvēruma meklētājus no Grieķijas salām, norādot, ka ir gatavas turpināt savu darbu, lai palīdzētu ar šo personu uzņemšanu un iekļaušanos Latvijā. Vēstulē atsaucāmies arī uz Urzulas von der LeienasContinue reading “Aicinājums uzņemt Latvijā bēgļus no Grieķijas salām”

Gada nogales svinības

Kopš 2016. gada – katru gadu decembrī Sabiedrības integrācijas fonds un kustība “Gribu palīdzēt bēgļiem” gada nogalē aicina sabiedrību svētku laikā iepriecināt Latvijā dzīvojošos bēgļu un patvēruma meklētāju bērnus. Kopīgā pasākumā bērni un viņu vecāki iepriecināti ar kopīgu kino skatīšanos, piparkūkām un dāvaniņām. Pasākumu mērķis ir radīt svētku sajūtu bērniem, kuri šos svētkus svin sev vēlContinue reading “Gada nogales svinības”

Loading…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Get new content delivered directly to your inbox.

<span>%d</span> bloggers like this: