Aktualitātes

NVO aicina 14.Saeimā ievēlētās partijas pievērst uzmanību izaicinājumiem Ukrainas bēgļu atbalstā

Nevaldības organizācijas aicina 14.Saeimā ievēlētās politiskās partijas un partiju apvienības savlaicīgi pievērst uzmanību primārās palīdzības nepārtrauktības, kā arī vispusīgu integrācijas pasākumu nodrošināšanas nepieciešamībai Ukrainas bēgļiem Latvijā. 2022. gada 4. oktobrī nosūtītajā vēstulē atspoguļoti būtiskākie jautājumi – atbalsts primārajai palīdzībai, cilvēkcienīgu apstākļu nodrošināšana pierobežā, kā arī atbalstam pašvaldībām un nevaldības organizācijām. Zemāk iespējams iepazīties ar vēstuli,Continue reading “NVO aicina 14.Saeimā ievēlētās partijas pievērst uzmanību izaicinājumiem Ukrainas bēgļu atbalstā”

NVO aicina Saeimu nekavēties ar lēmumu par primārā atbalsta Ukrainas bēgļiem termiņa pagarināšanu

Biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” NVO koordinācijas tīkla vārdā aicina Saeimas deputātus pievērst uzmanību tam, ka Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumā ir nepieciešami grozījumi, kas ir saistīti galvenokārt ar primāro atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem Latvijā. Jau š.g. maijā aicinājām deputātus novērst neskaidrības par to, kādā apmērā un kādus pakalpojumus Ukrainas civiliedzīvotāji var saņemt Latvijā. Šobrīd atkal esam nonākušiContinue reading “NVO aicina Saeimu nekavēties ar lēmumu par primārā atbalsta Ukrainas bēgļiem termiņa pagarināšanu”

Noslēdzies projekts “Brīvprātīgo iesaiste Facebook grupas “Gribu palīdzēt bēgļiem” koordinācijā Ukrainas kara bēgļu atbalstam #NVObrivpratigie2022”

Kustība “Gribu palīdzēt bēgļiem” ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu īstenoja projektu, iesaistot brīvprātīgo palīdzību Ukrainas kara bēgļu atbalstam. Projekta mērķis bija veicināt drošu un sabiedrībai vērtīgu Facebook grupas “Gribu palīdzēt bēgļiem” darbību. Facebook grupa ir lieliska platforma, lai efektīvi cilvēkus informētu par aktuālāko attiecībā uz palīdzību bēgļiem Latvijā. Daudzi, kas bēg no Ukrainas, informāciju parContinue reading Noslēdzies projekts “Brīvprātīgo iesaiste Facebook grupas “Gribu palīdzēt bēgļiem” koordinācijā Ukrainas kara bēgļu atbalstam #NVObrivpratigie2022”

Piedāvājam darbu projektu vadītājam! 

Kustība “Gribu palīdzēt bēgļiem” sniedz dažādu atbalstu Ukrainas bēgļiem Latvijā, lai šo darbu koordinētu un atbalstītu dažādas interešu aizstāvības aktivitātes, meklējam papildspēkus.  Mēs vēlētos, ka Tev ir:• Motivācija un interese iesaistīties kustības “Gribu palīdzēt bēgļiem” uzstādīto mērķu sasniegšanā un spēja uzņemties iniciatīvu;• Izcilas latviešu valodas prasmes, ļoti labas zināšanas angļu valodā; vismaz pamatzināšanas krievu valodā;Continue reading Piedāvājam darbu projektu vadītājam! 

Loading…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Get new content delivered directly to your inbox.

%d bloggers like this: