Aktualitātes

“Lai neviens netiktu aizmirsts”: Akcijā aicina sarūpēt Ziemassvētku dāvanas bērniem – patvēruma meklētājiem

Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar kustību “Gribu palīdzēt bēgļiem”, biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” un Patvēruma meklētāju izmitināšanas centru “Mucenieki” aicina iepriecināt Ziemassvētkos ar dāvanām 120 bērnus, kas aug patvērumu meklētāju ģimenēs. Lai piedalītos labdarības akcijā, interesenti aicināti zvanīt pa tālruni 29249232. Skrienam….turamies kopā… vairs nav tālu….skrienam….redzi lidmašīna….mums jāpaspēj…. ātrāk….paspējām….. tētis ir…. kur mamma? …kur brāļi,Continue reading ““Lai neviens netiktu aizmirsts”: Akcijā aicina sarūpēt Ziemassvētku dāvanas bērniem – patvēruma meklētājiem”

NVO aicina 14.Saeimas deputātus steidzami pieņemt lēmumus par primārā atbalstu sniegšanu Ukrainas bēgļiem 2023.gadā

Vairāk nekā 20 nevaldības organizācijas 14. Saeimas pirmajā darba dienā nosūtīja vēstuli katram 14. Saeimas deputātam, vēršot deputātu uzmanību uz jautājumiem, kas saistīti ar Ukrainas civiliedzīvotāju uzņemšanu Latvijā un kuros, nevalstiskā sektora ieskatā, ir nepieciešams pieņemt lēmumus vistuvākajā laikā. Proti, Aicinām 14. Saeimas deputātus izmantot savas likumdošanas tiesības attiecīgu grozījumu virzīšanā un apstiprināšanā Ukrainas civiliedzīvotājuContinue reading “NVO aicina 14.Saeimas deputātus steidzami pieņemt lēmumus par primārā atbalstu sniegšanu Ukrainas bēgļiem 2023.gadā”

Atbalsti Ukrainas bēgļus Latvijā ziedojumu akcijā #WhiteFriday

Šogad jau ceturto reizi norisinās Mobilly un Ziedot.lv Vislatvijas ziedošanas akcija #WhiteFriday.  Akcijā aicinām atbalstīt mūsu iniciatīvu – sasildīt Ukrainas bēgļus Latvijā, piemēram, ar siltu tēju uz robežas, katliņu vai arī ar segu jaunajā mājvietā. Ja vēlies atbalstīt iniciatīvu, to ātri un ērti iespējams izdarīt Mobilly aplikācijā. Ļoti novērtēsim Tavu atbalstu! Plašāka informācija par ziedošanasContinue reading “Atbalsti Ukrainas bēgļus Latvijā ziedojumu akcijā #WhiteFriday”

NVO aicina Valsts prezidentu pievērst uzmanību izaicinājumiem Ukrainas bēgļu atbalstā

Nevaldības organizācijas aicina Valsts prezidentu Egilu Levitu pievērst uzmanību primārās palīdzības nepārtrauktības, kā arī vispusīgu integrācijas pasākumu nodrošināšanas nepieciešamībai Ukrainas bēgļiem Latvijā. 2022. gada 31. oktobrī nosūtītajā vēstulē ir atspoguļoti šobrīd būtiskākie problēmjautājumi – atbalsts primārajai palīdzībai, ilgtermiņa risinājumu veidošana, kā arī visaptverošas uzņemšanas un integrācijas sistēmas izveide. Zemāk iespējams iepazīties ar vēstuli, kas nosūtītaContinue reading “NVO aicina Valsts prezidentu pievērst uzmanību izaicinājumiem Ukrainas bēgļu atbalstā”

Loading…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Get new content delivered directly to your inbox.

%d bloggers like this: