Īstenotās iniciatīvas

Nevaldības organizācijas aicina nekavējoties pieņemt konkrētus soļus turpmākam atbalstam Ukrainas civiliedzīvotājiem

Kustība “Gribu palīdzēt bēgļiem” un citas nevaldības organizācijas, kuras nodrošina nekavējošu palīdzību Ukrainas kara bēgļiem Latvijā, aicina valdību nekavējoties pieņemt lēmumus par to, kā turpmāk nodrošināsim Ukrainas kara bēgļu pamatvajadzības Latvijā. Lēmumi par to, kā tiks organizēts darbs pēc 90 dienu pakalpojumu saņemšanas termiņa beigšanās Ukrainas civiliedzīvotājiem ir nepieciešami nekavējoši, jo rit jau 83. kara UkraināContinue reading “Nevaldības organizācijas aicina nekavējoties pieņemt konkrētus soļus turpmākam atbalstam Ukrainas civiliedzīvotājiem”

Подайте заявку на уроки латиської мови

Рух “Хочу допомогти біженцям” (“Gribu palīdzēt bēgļiem”) зібрав добровольців, щоб допомогти мешканцям України в Латвії покращити знання латиської мови. Ми запрошуємо на заняття як людей з початковим знанням латиської мови, так і без нього. Уроки відбуватимуться у неформальних навчальних та розмовних групах. Щоб подати заявку, заповніть анкету: https://forms.gle/qZsm58nShPq1HuNE8 Уроки планується проводити 1-2 рази на тиждень. СертифікатContinue reading “Подайте заявку на уроки латиської мови”

Brīvprātīgo iesaiste Facebook grupas “Gribu palīdzēt bēgļiem” koordinācijā Ukrainas kara bēgļu atbalstam #NVObrivpratigie2022

Kustība “Gribu palīdzēt bēgļiem” ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu šobrīd koordinē brīvprātīgo palīdzību Ukrainas kara bēgļu atbalstam. Projekta mērķis ir turpināt drošu un sabiedrībai vērtīgu Facebook grupas “Gribu palīdzēt bēgļiem” darbību. Facebook grupa ir lieliska platforma, lai efektīvi cilvēkus informētu par aktuālāko attiecībā uz palīdzību bēgļiem Latvijā. Daudzi, kas bēg no Ukrainas, informāciju par to, kāContinue reading “Brīvprātīgo iesaiste Facebook grupas “Gribu palīdzēt bēgļiem” koordinācijā Ukrainas kara bēgļu atbalstam #NVObrivpratigie2022″

Palīdzēsim Ukrainai vienoti!

Vienotais informatīvais tālrunis 27 380 380 nodrošina cilvēkiem, kas bēg no kara Ukrainā, informāciju par pieejamo palīdzību un atbalstu Latvijā, piemēram, kā saņemt nodarbinātības, psiholoģiskās palīdzības, juridiskā atbalsta, tulka, veselības aprūpes, sociālā atbalsta u.c. pakalpojumus. Savukārt Latvijas iedzīvotājiem tas sniedz informāciju par iespējām veikt ziedojumus un nodrošināt atbalstu, piemēram, iesaistoties brīvprātīgajā darbā. Ir vairāki veidi, kā iesaistītiesContinue reading “Palīdzēsim Ukrainai vienoti!”

Loading…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Get new content delivered directly to your inbox.

%d bloggers like this: