Gada nogales svinības

Kopš 2016. gada – katru gadu decembrī.

Sabiedrības integrācijas fonds un kustība “Gribu palīdzēt bēgļiem” gada nogalē aicina sabiedrību svētku laikā iepriecināt Latvijā dzīvojošos bēgļu un patvēruma meklētāju bērnus. Kopīgā pasākumā bērni un viņu vecāki iepriecināti ar kopīgu kino skatīšanos, piparkūkām un dāvaniņām. Pasākumu mērķis ir radīt svētku sajūtu bērniem, kuri šos svētkus svin sev vēl ne tik pazīstamā vidē. 

Dāvanās, ko sagādājuši Latvijas iedzīvotāji, bērni ir saņēmuši spēles, rotaļlietas, lelles, siltas drēbes, zīmuļus un flomasterus, saldumus un sporta piederumus. Pasākums norisinās kino, kur daļa no bērniem pirmo reizi iepazīst filmu skatīšanos uz lielā ekrāna.

Kustības Gribu palīdzēt bēgļiem brīvprātīgā Laura Bužinska norāda: “Kustība “Gribu palīdzēt bēgļiem” vēlas iepriecināt tos cilvēkus, kuri ir tālu no mājām vai tikko izveidojuši savas jaunās mājas Latvijā. Iespēja iepazīties vienam ar otru, veicināt zināšanas par dzīvi Latvijā – tam “Gribu palīdzēt bēgļiem” pievērš uzmanību rīkotajos pasākumos, taču gada nogalē šim pievienojām arī iespēju dalīties svētku priekā.”

Sabiedrības integrācijas fonds un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” sirsnīgi pateicas visiem, kas iesaistās un palīdz īstenot šo iniciatīvu gan no valsts, gan privātā, gan nevalstiskā sektora. Iniciatīvu atbalsta arī Latvijas Sarkanais krusts un radošā apvienība jauniešiem “Trepes”.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: