Brīvprātīgais darbs

Paldies par Tavu vēlmi iesaistīties un palīdzēt. “Gribu palīdzēt bēgļiem” sākās kā Facebook grupa 2015. gada septembrī, pulcējot brīvprātīgus līdzdomātājus ar mērķi palīdzēt nelaimē nokļuvušajiem patvēruma meklētājiem. Brīvprātīgie arī tagad ir milzīgs dzinējs mūsu kustībā, kas dažādos veidos palīdz starptautiskās aizsardzības saņēmējiem Latvijā.   

Esam apkopojuši dažādus veidu, kā iespējams iesaistīties “Gribu palīdzēt bēgļiem” darbībā un pievienojuši papildus lietderīgu informāciju:

Brīvprātīgo apmācības
Lai atvieglotu brīvprātīga darba uzsākšanu, esam izveidojuši tiešsaistes mācību kursu brīvprātīgajiem, kurā uzzināsi, ko dara biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem”, par brīvprātīgā darba riskiem un kur meklēt informāciju, ja palīdzi Ukrainas bēgļiem Latvijā. Kursā apskatīti arī cilvēku tirdzniecības riski, to novēršanu un tas, kā pareizi sniegt pirmo palīdzību.

Ja vēlies kļūt par brīvprātīgo un iziet apmācības kursu, raksti mums uz gribupalidzetbegliem@gmail.com!

Kā iesaistīties? 
➡ Ja vari palīdzēt kā brīvprātīgais šoferītis vai tev ir iespējas palīdzēt ar transportu, tad aicinām pievienoties Whatsapp grupai: https://chat.whatsapp.com/LFTUDr8n74G6tDyojILe9a+

➡ Ja esi no Latgales reģiona un vēlies sniegt atbalstu starptautiskās aizsardzības saņēmējiem, vairāk informācijas un pieteikuma anketa ir atrodama šeit: https://docs.google.com/forms/d/17Z25Ha6vXdHYNVQo8pv65OH7Y58Ac3qXZirmzdJSd54/viewform?edit_requested=true&fbclid=IwAR3Ep_mhxgJR_4s6tmzQI8OEHQc4N9yCF53SSyIvyWcn_6yqAmWH3EI9gk4

➡ Ja vēlies palīdzēt Ukrainas bēgļiem apgūt latviešu valodu, piesakies par brīvprātīgo latviešu valodas skolotāju (ar iespējām vadīt mācības/sarunu klubiņu neklātienē, vai vadīt sarunu klubiņu klātienē Rīgā), pieteikuma anketa ir pieejama šeit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe7Ldza-TqZJNdnzA-i3QEvNNXsdN1OmXlgiWcE_7DLRygKyg/viewform

➡ Ja vēlies palīdzēt ar jūnijā gaidāmo GPB rīkoto kultūras festivālu “Par dažādību” un esi gatavs iesaistīties dažādās festivālā aktivitātēs kā brīvprātīgais (piemēram, fotogrāfijas darbnīcās), tad sazinies ar kulturasfestivals@gribupalidzetbegliem.lv!


Aktuālajai informācijai par šo projektu un citām GPB aktivitātēm iespējams sekot līdzi sociālajos tīklos:

Sazināties ar kustību “Gribu palīdzēt bēgļiem” var, rakstot uz gribupalidzetbegliem@gmail.com.

Brīvprātīgo kustības stiprināšana tiek īstenota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par “Brīvprātīgais darbs” sadaļas saturu atbild “Gribu palīdzēt bēgļiem”.

Get new content delivered directly to your inbox.

%d bloggers like this: