Izveidots Ukrainas atbalsta pasākumu kalendārs

Kustības “Gribu palīdzēt bēgļiem” iniciētajā kalendārā www.podiyi.lv ir atspoguļoti notikumi, kurus Ukrainas cilvēki var apmeklēt bezmaksas, pasākumi Ukrainas atbalstam, kā arī iespējas iepazīt Ukrainas kultūru un kopā pavadīt laiku neformālā atmosfērā.

Kalendāru “Gribu palīdzēt bēgļiem” un kurp.es izveidojusi sadarbībā ar Kultūras ministriju, Rīgas domi un nevalstiskajām organizācijām  ar mērķi apkopot dažādos kultūras, sporta un kopienas integrācijas pasākumus vienkopus.

Jau šobrīd kalendārā var apskatīt gan aicinājumus piedalīties labdarības koncertos, gan iespējas bez maksas apmeklēt valsts muzejus un skatīties ukraiņu kino, gan apmeklēt jogas nodarbības un dažādus pasākumus bērniem.

Kalendārā pasākumus var ievietot valsts un pašvaldību iestādes, uzņēmēji un nevalstiskās organizācijas. Kalendārs pieejams latviešu, ukraiņu, krievu un angļu valodās.

Vēlamies pateikties katram, kas ikdienā sniedz palīdzību Ukrainas kara bēgļiem. Aicinām izmantot kalendāru, gan daloties ar informāciju par pasākumiem, gan arī lai atrastu informāciju par tiem.

Aktuālajai informācijai par šo iniciatīvu un citu nepieciešamo atbalstu iespējams sekot līdzi www.palidziukrainai.lv, kā arī Facebook grupā: https://www.facebook.com/groups/www.gribupalidzetbegliem.lv. Sazināties ar kustību “Gribu palīdzēt bēgļiem” var, rakstot uz gribupalidzetbegliem@gmail.com.

Kustības „Gribu palīdzēt bēgļiem” mērķis ir sniegt praktisku, tūlītēju un brīvprātīgu palīdzību patvēruma meklētājiem, bēgļiem un starptautiskās aizsardzības saņēmējiem, vienlaikus veicinot šo cilvēku integrāciju Latvijā. “Gribu palīdzēt bēgļiem” ziedojumu konts: LV24HABA0551041611130.

Informāciju sagatavoja:
Linda Jākobsone,
Kustība „Gribu palīdzēt bēgļiem”
Tālr.: 29123348
E-pasts: linda@gribupalidzetbeglie

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: