Atsauksmes no atbalsta saņēmējiem

Organizācija “Gribu palīdzēt bēgļiem” palīdz grūtībās nonākušiem patvēruma meklētājiem un starptautiskās aizsardzības saņēmējiem. Nereti mācību un informācijas aprites nodrošināšanai, koordinēšanai un dažādu problēmjautājumu aktualizēšanai tiek īstenoti projekti. Viens no projektiem, kas īstenots pateicoties Sabiedrības integrācijas fondam (SIF) no Valsts budžeta līdzekļiem, ir noslēdzies, aptverot vairākus desmitus brīvprātīgo, mentoru, palīdzības saņēmēju un līdzcilvēku, kas ik dienas bija līdzās, lai viens otru abalstītu un palīdzētu atrisināt dažādas ikdienišķas un nestandarta situācijas.

Taču vislabāk par paveikto runā tieši tie cilvēki, kas no mums – kustības “Gribu palīdzēt bēgļiem” – saņēmuši atbalstu. Aicinām iepazīties ar viņu atsauksmēm par mūsu brīvprātīgo darbu un sadarbību ar mūsu kustību!

“Tas ir ļoti labi, ka brīvprātīgie varēja mums palīdzēt ar braukšanu gan no Jūrmalas, gan no Muceniekiem pie ārstiem, jo manai sievai pašai ir grūti pārvietoties. Esam ļoti pateicīgi brīvprātīgajām, viss bija labi! Bez šī atbalsta mums būtu grūtāk arī tikt pie nepieciešamajām drēbēm un pārvest mantas uz citu dzīves vietu.”


“Lai gan kopā darbojāmies tikai pāris stundas, jo man tam nebija pārāk daudz laika, viss bija labi! Brīvprātīgā ļoti centās, mazliet apguvu arī latviešu valodu. “


“Viss bija labi! Brīvprātīgā palīdzēja pārvest mantas no dzīvokļa un palīdzēja atvest bezmaksas matraci. Esam ļoti pateicīgi, par brīvprātīgo atbalstu! Gribētu nākotnē varbūt atbalstu maniem bērniem un sievai arī ikdienā.”


“Priecājos, ka brīvprātīgais atnāca līdz uz CSDD, un palīdzēja saprast, kapēc manas esošās tiesības neder un kas jādara, lai tomēr tiktu pie braukšanas mācību atļaujas. Palīdzēja sazināties ar juristu un kopīgi izdevās nokārtot. Jau pavisam drīz dodos uz eksāmenu, lai tiktu pie autovadītāja apliecības!”


” Viss bija ļoti labi! Paldies par palīdzību ar dokumentiem, visu izdarījām ātri un labi, lai atjaunotu uzturēšanās atļaujas. Tāpat paldies par palīdzību ar autovadītaja tiesībām, lai varētu tās nomainīt, un zvanīšanu uz meitas skolu par neskaidriem izglītības jautājumiem. Paldies par palīdzību!”


Šis informatīvais materiāls ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonds finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. #NVOFonds2021

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: