Aicina ziedot datorus Ukrainas bēgļiem

Kustība “Gribu palīdzēt bēgļiem” sadarbībā ar Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju (LIKTA) aicina privātpersonas un uzņēmumus ziedot datortehniku Ukrainas kara bēgļiem Latvijā.

Reaģējot uz arvien pieaugošo kara bēgļu plūsmu no Ukrainas, kustība “Gribu palīdzēt bēgļiem” sadarbībā ar LIKTA ir uzsākusi iniciatīvu, lai palīdzētu Ukrainas kara bēgļiem, kuriem nepieciešams dators vai planšete darbam vai mācībām. Iniciatīvu atbalsta IKT nozares uzņēmumi Accenture, Microsoft, SAP Latvia un Tet. Uzņēmumi nodrošinās lietoto datoru tehnisko apkopi un jaunas programmatūras uzstādīšanu.

Pēc pieejamās informācijas, Latvijā ir vairāki tūkstoši Ukrainas civiliedzīvotāju, kuri meklē datoru darbam vai mācībām. Kā liecina nevalstisko organizāciju pieredze, tikai ar individuāliem ziedojumiem nepieciešamo tehnikas apjomu nodrošināt nav iespējams. Tāpēc īpaši aicinām uzņēmumus atbalstīt Ukrainas cilvēkus, kas nonākuši Latvijā, ziedojot jaunus vai lietotus datorus un/vai planšetes.

Uzņēmumi, kas vēlas ziedot, aicināti sazināties, rakstot uz e-pastu aiga@gribupalidzetbegliem.lv, lai vienotos par datortehnikas nodošanu.

Ja esat privātpersona un vēlaties ziedot datoru Ukrainas kara bēgļiem, Rīgā to variet nodot Rīgas atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem Amatu ielā 4, iepriekš sazinoties ar kustību “Gribu palīdzēt bēgļiem”, rakstot uz e-pastu aiga@gribupalidzetbegliem.lv.

Kā arī papildus tam ir pieejams nodošanas punkts Kuldīgā:

Biedrība “Tabitas Sirds”, kontaktpersona: Vineta Brūdere-Sedliņa, vineta.brudere@kuldiga.lv,  tālr. 20333585, Stacijas iela 6 (Piektdienās 14:00-19:00), Kuldīga

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: