“Gribu palīdzēt bēgļiem” saņem Ministru kabineta balvu

22. novembrī, valdības vārdā Ministru prezidents un nozaru ministri pasniedza sešas Ministru kabineta balvas ievērojamām Latvijas personībām un labdarības organizācijām par nozīmīgu veikumu Latvijas valsts attīstībā, zinātniskajā, kultūras un sabiedriskajā jomā. Šie laureāti ir izcils profesionalitātes, neatlaidības un aizrautīguma piemērs.  

Ministru kabineta balva ir Latvijas valdības augstākais apbalvojums, nākamais augstākais apbalvojums valstī aiz Triju Zvaigžņu ordeņa. 

2022. gada Ministru kabineta balvas laureāti ir arī biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem”, kas aktīvi iesaistījusies, veidojot un nodrošinot atbalstu patvēruma meklētājiem Latvijā. Pasniedzot Ministru kabineta balvu biedrības Gribu palīdzēt bēgļiem” pārstāvēm, K. Kariņš uzsvēra biedrības ieguldītā darba īpašo nozīmi, organizējot un sniedzot atbalstu Ukrainas bēgļiem: “Vēlos nodot nesen tikšanās laikā ar Ukrainas premjerministru Denisu Šmihalu saņemto pateicību, ko viņš izteica visai Latvijas sabiedrībai – par to, ka esam atvēruši savas sirdis un mājas, lai palīdzētu Ukrainas pilsoņiem pārdzīvot šos grūtos laikus. Paldies jums Ukrainas un Latvijas valdības vārdā un novēlu spēku un izturību, turpinot šo nepieciešamo darbu!” 

Ļoti lepojamies ar biedrībai “Gribu palīdzēt bēgļiem” piešķirto Ministru kabineta balvu! Vēlamies pateikties visiem, kuri ik dienas sniedz palīdzību patvēruma meklētājiem un bēgļiem – pašvaldībām, nevaldības organizācijām, uzņēmējiem, valsts iestādēm un Latvijas iedzīvotājiem! Kopā mēs varam!

Video pieejams šeit.

Foto: Valsts kanceleja

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: