Rīgā notiks pasākums Ukrainas atbalstam “Bez Tevis nav uzvaras!

Pirms gada, 24. februāra rītā mēs visi pamodāmies ar skaudru atgādinājumu, ka Ukrainā jau gadiem notiekošais karš ir pārvērties par liela mēroga ofensīvu. Krievijas pilna mēroga iebrukums Ukrainā lika mums apzināties, ka dzīvojam kara ēnā. Ka dzīvojam pasaulē, kur bērni nevar doties uz skolu, pasaulē, kur pieaugušie nevar iet uz darbu, pasaulē, kur ikdienas nežēlīgi tiek nogalināti cilvēki, iznīcinātas viņu mājas, sagrauti viņu sapņi.

Asinsizliešana Ukrainā turpinās, un ukraiņi ik dienas varonīgi cīnās par savas valsts neatkarību. Tāpēc aicinām solidarizēties ar Ukrainas tautu un 24. februāra rītā plkst. 10.00 pulcēties mītiņā pie Brīvības pieminekļa, paužot savu atbalstu Ukrainai un nosodot Krievijas uzsākto noziedzīgo un agresīvo karu, kas turpinās jau desmito gadu.

Aktuālā informācija par mītiņu tiks publicēta Latvijas Pilsoniskās alianses Facebook lapā. 

Mītiņa dalībniekus aicinām ņemt līdzi Ukrainas un Latvijas karogus, kā arī apģērbā iekļaut Ukrainas karoga krāsas. Tāpat organizatori aicina ņemt līdzi dzeltenus un zilus ziedus, kurus varēs nolikt pie Brīvības pieminekļa. 

Mītiņu “Bez Tevis nav uzvaras!” rīko Latvijas Pilsoniskā alianse kopā ar domubiedriem. Organizācija lūdz dalībniekus būt atbildīgiem un cieņpilni izturēties pret ikvienu pasākumā iesaistīto.

Pasākuma kopējais ilgums aptuveni 1 stunda.

One thought on “Rīgā notiks pasākums Ukrainas atbalstam “Bez Tevis nav uzvaras!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: